O nás

Jsme zkušení fyzioterapeuti   

Fyzioterapie je pro nás posláním

Po mnoha letech práce pro nemocnici v Hranicích jsme se rozhodly vybudovat vlastní rehabilitaci. Zaměřujeme se na chronické bolesti zad, poúrazové stavy, posílení svalstva před operačním výkonem pro rychlejší rekonvalescence. Pečujme o otoky a jizvy, vytváříme programy pro zpevnění svalstva a pracujeme s dlouhodobě ležícími. Na klienty pohlížíme jako na celek - léčbu prokládáme psychosomatikou.

Nemáme smlouvy s pojišťovnami, takže naše služby se platí v hotovosti. 

Přesto věříme, že vás to neodradí, jelikož vám i nám jde primárně o vaše uzdravení. 

Náš tým 

Bc. Marcela Kopecká

Fyzioterapeut od roku 1997

"Marci je empatická, trpělivá, klidná síla. Jako fyzioterapeut umí skvěle naslouchat a získané informace propojit se znalostmi fyzioterapie a psychosomatiky. 

Ať už máte bolest zad v křížové oblasti, otoky nohou, nemůžete se plně nadechnout nebo vás čeká artroskopie kolene - Marci vám od bolesti pomůže a urychlí návrat zpět k aktivnímu životu.  Přetrvávají-li však potíže i nadále, doporučí konzultaci u konkrétního odborníka."

Mgr. Renata Seibertová

 Fyzioterapeut od roku 1997

"Renča je velmi energický a bezprostřední fyzioterapeut, který vás nenápadně dovede  k odhalení příčin Vašeho chronického problému.  

Společně s Vámi bude hledat optimální cestu k nápravě potíží (i akutních) a k udržení maximálního efektu léčby. Napraví nejen bolavá záda, kolena či lokty, ale pomocí lymfodrenáže odstraní otoky různého původu. Je-li potřeba, je její terapie také psychoterapií."

Adriana Trousilová, DiS.

Fyzioterapeut od roku 1999

"Ája je nadšenec fyzioterapie a umí nádherně pracovat s dětmi. Dokáže rozpoznat nepatrné odchylky ve vývoji dětí a následně stanovit ideální postup nápravy. 

Úzce spolupracuje s odborníky v  mnoha oblastech (např. protetiky, ortopedie apod.) a je tedy schopna najít optimální cestu nejen pro léčbu dětí, ale i sportovců nebo potíží způsobených dlouhodobým přetížením."

Naše rehabilitační techniky

Pro zájemce zapojujeme i holistický pohled na zdravotní obtíže.

Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového systému

Lymfotaping

Reflexologie nohy 

Reiki

Dornova metoda a Breussova masáž 

Terapie lymfedému 

Kinesiotaping 

Cvičení s pružnými tahy a míči

Mobilizace žeber dle Ludmily Mojžíšové

Bobath koncept v pediatrické praxi

Baby Bobath 

Senzomotorika


Naše masérky

Markéta a Míša se představují:

Jsme následná péče výborných kolegyň fyzioterapeutek. Ony s Vámi vyřeší Váš akutní problém, Vy se budete chovat, podle jejich doporučení a my se budeme snažit, aby se potíže nevrátily. 

Masáže tady byly dávno před naším letopočtem a přesto, že existují různé masážní stroje, křesla a strojky, tak nikdy plnohodnotně nenahradí hřejivý lidský dotek a možnost se svěřit s potížemi. Jde o příjemný zážitek, kdy se necháte unést vůní éterických olejů a klidnou hudbou, prohřejí Vás lávové kameny, nebo se uvolníte pod baňkami. Dlouhé pomalé tahy maséra Vás odnesou do říše snů a odcházet budete odpočatí, nabití energií, jako po celé noci spánku.  

Markéta

Mám dlouholetou praxí v lázních, kde jsem se naučila pracovat s různými lidmi. Od těžce nemocných pacientů, přes pracující klienty, maminky s dětmi, sportovce, podnikatele, učitele až po wellness klienty. Každý měl svá specifika, své problémy a já jim naslouchala a snažila se pomoci.

Při první návštěvě u nás se domluvíme, co by Vám nejvíce vyhovovalo a jaké ošetření byste rádi využili. Nabídnout mohu:

 • sportovní masáž k nabuzení k lepším sportovním výkonům
 • klasickou masáž k uvolnění těla
 • lymfatickou masáž k povzbuzení lymfatického systému (otroky, imunita, celulitida ...)
 • baňkování pro uvolnění a prokrvení stažených svalů
 • relaxační masáž - proti stresu, ke zklidnění těla i mysli
 • tejpování - natažené svaly, přetížená šije či bedra, po sportovních výkonech ...

Míša

Masážím jsem se začala věnovat díky myšlence dopřát lidem uvolnění a odpočinek. Pomoci tělu i mysli, protože dotek léčí.  

Uvítám klienty, kteří chtějí nejen uvolnit a promasírovat svalstvo, ale také uvolnit mysl, věnovat čas sobě, dopřát si relaxaci při vůni éterických olejů a meditační hudby. Hudba vás naladí na jiné myšlenky a převede do světa, kde vše je možné a nic není nemožné. Nabídnout mohu:

 • rekondiční masáže
 • sportovní masáže
 • relaxační masáže
 • baňkování
 • prohřátí lávovými kameny
 • reflexní masáže chodidel, kdy stimulací jednotlivých bodů dokáži zharmonizovat i oslabené vnitřní orgány


Jak to u nás vypadá?