O nás

Jsme zkušení fyzioterapeuti   

Fyzioterapie je pro nás posláním

Po mnoha letech práce pro nemocnici v Hranicích jsme se rozhodly vybudovat vlastní rehabilitaci. Zaměřujeme se na chronické bolesti zad, poúrazové stavy, posílení svalstva před operačním výkonem pro rychlejší rekonvalescence. Pečujme o otoky a jizvy, vytváříme programy pro zpevnění svalstva a pracujeme s dlouhodobě ležícími. Na klienty pohlížíme jako na celek - léčbu prokládáme psychosomatikou.

Nemáme smlouvy s pojišťovnami, takže naše služby se platí v hotovosti. 

Přesto věříme, že vás to neodradí, jelikož vám i nám jde primárně o vaše uzdravení. 

Náš tým fyzioterapeutů

Bc. Marcela Kopecká

Fyzioterapeut od roku 1997

"Marci je empatická, trpělivá, klidná síla. Jako fyzioterapeut umí skvěle naslouchat a získané informace propojit se znalostmi fyzioterapie a psychosomatiky. 

Ať už máte bolest zad v křížové oblasti, otoky nohou, nemůžete se plně nadechnout nebo vás čeká artroskopie kolene - Marci vám od bolesti pomůže a urychlí návrat zpět k aktivnímu životu.  Přetrvávají-li však potíže i nadále, doporučí konzultaci u konkrétního odborníka."

Mgr. Renata Seibertová

 Fyzioterapeut od roku 1997

"Renča je velmi energický a bezprostřední fyzioterapeut, který vás nenápadně dovede  k odhalení příčin Vašeho chronického problému.  

Společně s Vámi bude hledat optimální cestu k nápravě potíží (i akutních) a k udržení maximálního efektu léčby. Napraví nejen bolavá záda, kolena či lokty, ale pomocí lymfodrenáže odstraní otoky různého původu. Je-li potřeba, je její terapie také psychoterapií."

Adriana Trousilová, DiS.

Fyzioterapeut od roku 1999

"Ája je nadšenec fyzioterapie a umí nádherně pracovat s dětmi. Dokáže rozpoznat nepatrné odchylky ve vývoji dětí a následně stanovit ideální postup nápravy. 

Úzce spolupracuje s odborníky v  mnoha oblastech (např. protetiky, ortopedie apod.) a je tedy schopna najít optimální cestu nejen pro léčbu dětí, ale i sportovců nebo potíží způsobených dlouhodobým přetížením."

Naše rehabilitační techniky

Pro zájemce zapojujeme i holistický pohled na zdravotní obtíže.

Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového systému

Lymfotaping

Reflexologie nohy 

Reiki

Dornova metoda a Breussova masáž 

Terapie lymfedému 

Kinesiotaping 

Cvičení s pružnými tahy a míči

Mobilizace žeber dle Ludmily Mojžíšové

Bobath koncept v pediatrické praxi

Baby Bobath 

Senzomotorika

Jak to u nás vypadá?